Při neplatnosti dárkového poukazu nad 500CZK, zadejte prosím kód bez posledního čísla. CW-1000-0123-456[7]

Prodejna

Colours of Warriors není pouze obchod, je to i prostor, kde si modeláři mohou zahrát své oblíbené wargamingové hry nebo si udělat klidné kreativní odpoledne u svých miniatur. Snažíme se proto nabídnout modelářům potřebné vybavení, aby se co nejvíce přiblížili své vysněné představě v tomto tvořivém hobby!

I my jsme vášnivými modeláři, a protože jsme dříve neustále museli shánět mnoho různých potřeb a vychytávek v zahraničí, rozhodli jsme se s nimi rovnou udělat vlastní kamennou prodejnu v Plzni! Vybíráme různé produkty od štětců přes modelovací hmoty, které bychom sami upotřebili při práci s modely. Moc rádi s čímkoli poradíme (pokud to bude v našich silách) a s radostí přivítáme každého zájemce o miniatury a jejich barvení.

Prodejna

Najdete nás přímo v centru Plzně na adrese Zbrojnická 2, 30100. 

Otevírací dobu máme každý všední den od 13:00 do 18:00

Telefon: 737 281 727

Email: support@coloursofwarriors.com

 

 

Proč nás navštívit?

  • Vyberte si u figurky a miniatury z různých herních univerz, jako je Warhammer (Games Workshop), Infinity (Corvus Belli), Malifaux (Wyrd) nebo Smog Raiders (Scale75).
  • Barvy a modelářské vybavení je pevným základem Colours of Warriors. Pro to si můžete vybrat z mnoha různých značek jako jsou Citadel, Vallejo, The Army Painter, Scale, Privateer Press, AK Interactive nebo Green Stuff World. 
  • Důležitým aspektem v modelářství je tvorba realistických scenérií. Za těmito účely jsme zásobeni mnohými dioramatickými pastami, tufty, podstavci nebo drobnými dekorativními doplňky.
  • Aktivně podporujeme barvíře a všechny kreativní duše! Nabízíme proto místo v naší Paintzóně, do které zapůjčujeme základní paletu barev, štětce, kelímek s vodou a demo miniaturu na vyzkoušení. V Paintzóně najdete i mnoho další barev a materiálu od různých výrobců, které jsou volně k vyzkoušení. Snažíme se pro vás dělat to nejlepší zázemí, které můžete téměř každý den využívat, velice proto vítáme jakýkoli dobrovolný příspěvek na údržbu a další rozšiřování. 
  • I my máme blízko k wargamingu, proto je k dispozici pro hráče velký wargamingový, kde si po domluvě mohou zahrát libovolnou hru. Zároveň máme i pár menších stolů pro hraní deskových her či menších wargamingových zápasů. 
  • Abychom se přiblížili k uspokojení hráčů všech chutí i věkových kategorií, zařadili jsme do sortimentu i regál s deskovými hrami. I u nich však můžete narazit na tituly, které obsahují mnoho miniatur k nabarvení.

Věrnostní program

Velice si ceníme všech modelářů, kteří se k nám rádi vracejí!

Věrnostní program funguje na základě registrace. Každá útrata se sčítá na jméno registrovaného a po dosažení specifických milníků je získána sleva na každý další nákup. Věrnostní sleva se pak počítá z objednávek udělaných za posledních 24 měsíců.

Jakmile k nám přijdete, stačí při nákupu říct své příjmení a my vám útratu připočteme na registraci. V případě objednávky na jméno přes internet se vám útrata připočte automaticky.

Pokud ji u nás ještě nemáte zařízenou, nevadí! Provedeme ji rychle na místě tak, že nám jen nadiktujete email, do kterého vám přijde odkaz s aktivací a zbytek údajů si vyplníte sami.

 

5 000 3%
15 000 5%
45 000 10%

 

 

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz