Při neplatnosti dárkového poukazu nad 500CZK, zadejte prosím kód bez posledního čísla. CW-1000-0123-456[7]

ROLLING PIN: TAU

Kód: GS-1682
1 hodnocení
375 Kč –7 %
ROLLING PIN: TAU
375 Kč –7 % 349 Kč / ks 288,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Rolling Pin : Tau
Base a diorama > Válečky a razítka
 
Balení obsahuje 1 kus.
 
Válečky a razítka disponují nejrůznějšími vzory, od dřevěných prken přes tajemné runy. Ty se pak obtisknout do tmelů nebo jiných rychleschnoucích hmot.
 
Válečky pro opakovaný vzor na hlínu a tmely. Vyrobeno z čirého plastu PMMA s úžasnými nepřilnavými vlastnostmi. Netoxický.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POKYNY K POUŽITÍ:1. - Správně promíchejte tmel / jíl, dokud nebude připraven podle doporučení výrobce.2. - Roztáhněte tmel / jíl na povrch, který chcete texturovat. Abyste dosáhli optimálních výsledků, ujistěte se, že máte hladký a rovný povrch, než uděláte dojem válečkovými kolíky. *** K tomu doporučujeme použít obyčejný váleček.3. - V závislosti na typu tmelu / jílu je vhodné váleček namočit, aby nedošlo k jeho slepení.4. - Pomalu pohybujte válečkem pomocí stejného tlaku ve všech bodech, abyste dosáhli rovnoměrné textury.5. - Přebytečný tmel / jíl ořízněte ostrým nožem. Doporučuje se to provést po zaschnutí, aby nedošlo k deformacím tmelu / jílu.MATERIÁLY:Na trhu existuje spousta různých tmelů a hlinek a všechny je možné strukturovat pomocí správné techniky.S těmito válečky se obvykle snadno pracuje s polymerovou hmotou (typu Fimo nebo Sculpey), protože umožňují snadnou opravu chyb před pečením. Pokud je cílem vytvořit texturované podklady, doporučujeme použít podklady MDF, protože můžete polymerovou hmotu texturovat přímo na základnu MDF a poté vše vložit do pece, včetně základny. Doba vaření těchto jílů je přibližně 15 minut při 150 ° C. Dřevo MDF může zanechat mírnou vůni podobnou toustovému chlebu, ale nebojte se, že se nespálí!V případě epoxidových tmelů existuje řada technik, které dosahují podobných výsledků. Dobrá věc je. nemusíte je péct, takže je lze nanášet přímo na plastové podklady.U tmelu Green Stuff, který je obzvláště lepivý, je nutné před texturováním tmel nebo váleček mírně navlhčit trochou vody. Lepkavost můžete také snížit aplikací mastku nebo použitím Sculptor Vaseline (LINK).Jiné epoxidové tmely, jako je například tmel Milliput, jsou také vhodné, ale nedoporučujeme je hodně namočit, protože by to bránilo vaší práci. Pokud je navíc směs příliš lepivá, je lepší pokračovat v hnětení, dokud lepivost nezmizí.*** U tohoto typu epoxidových tmelů je velmi důležité válečky po použití řádně vyčistit.POKYNY K PÉČI:Po práci s válečky použijte k odstranění zbytků válečku v případě potřeby škrábací štětec (LINK) a dostatek vody.BEZPEČNOST:Z důvodu zajištění bezpečnosti by děti měly být pečlivě sledovány odpovědnou dospělou osobou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Válečky a razítka
Hmotnost: 0.01 kg
Skupina: Base a diorama
Výrobce: Green Stuff World
EAN: 8436574500417
Kód výrobce: 1682
Obsah: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz